Tanie Pranie

O NAS

Home  >>  O NAS

Nasza firma specjalizuje się w PROFESJONALNYM czyszczeniu oraz praniu dywanów, wykładzin, tapicerki samochodowej oraz meblowej. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Znajdujemy się na rynku aby usatysfakcjonować jak największe grono klientów. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości usług czyszczenia, profesjonalne pranie to nasza specjalność i pasja. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i wedle jego wymagań aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej w Warszawie Targówku to oferta dla wymagających klientów oczekujących spektakularnych efektów.

Czyszczenie bezpośrednio u klienta

luggage-930768_1920Realizacja zleceń odbywa się na terenie miasta Warszawa, a także otaczających go miejscowości.

Nasza firma oferuje wykonywanie usług w wyznaczonym przez Klienta miejscu, dzięki czemu to Państwo wybierają dogodne dla siebie miejsce oraz termin, gdzie wykonywana zostanie usługa czyszczenia. Ekspresowe czyszczenie dywanów w Warszawie to oferta dla klientów, którym zależy nie tylko na doskonałej jakości, ale i na czasie!

Odbiór i dowóz przez naszego pracownika

mysterious-176288_1920Drugą możliwością jest przeprowadzenie czyszczenia w naszej firmie. Wówczas nasz pracownik przyjeżdża, by odebrać dywan od Klienta. Następnie przeprowadzane jest czyszczenie i impregnacja w naszej pralni , po czym dywan dostarczamy do Klienta w dogodnym dla niego terminie.

Bogate doświadczenie na rynku usług porządkowych w połączeniu z profesjonalnym sprzętem i dokładnością w wykonywaniu zleconych nam zadań jest gwarancją zadowolenia naszych Klientów.

Podejmujemy się zleceń zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, zapewniając przy tym wysoką jakość naszych usług. Martwią Cię wysokie koszty tego rodzaju usługi? Nasza firma oferuje czyszczenie dywanów w Warszawie tanio!

Jeśli Państwa meble i dywany wymagają natychmiastowego czyszczenia, nasza firma jest zawsze gotowa do zrealizowania usługi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .